CPanel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Özel Güvenlik Marşı

Sample image

İnsanlığa hizmet için yarışan
Zorlu görevlere hemen erişen

Devamı İçin Tıklayın

Özel Güvenlik Görevlisi Yemini

Sample imageTürkiye Cumhuriyeti Devleti Özel Güvenlik Görevlisi olarak...

Devamı için tıklayın

Anket Sonuçları

Sample image Özel Güvenlik Ulusal Anketi çalışması

İndirmek için tıklayın

ÖZEL GÜVENLİK YILDÖNÜMÜ-2019

Türkiye Özel Güvenlik Yapılanmasının 15.Yılı

Gelişmiş veya az gelişmiş toplumların tamamında yeme içmeden sonra en temel ihtiyaç korunma ve güvende olma ihtiyacıdır. İlk çağlardan beri insan topluluklarının dış tehditlerden korunma ihtiyacı var ola gelmiştir. Bu ihtiyacın önceliği zaman içinde ilk sıralarda yerini almıştır. Özellikle mülk edinme ve sahiplenme gibi temel kavramlar ortaya çıktıkça mal ve can emniyetinin korunması temel ihtiyaç halini almıştır.

Devamını oku...
 

BİRLEŞTİRİLMİŞ GENELGE DEĞİŞİKLİĞİ

 

private security ile ilgili görsel sonucu

 

19 MART 2019 TARİHLİ BAKANLIK GENELGE NO 2019/4, EGM GENELGE NO 2019/9 SAYILI BAKANLIK GENELGESİ

İLE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

http://www.ozelguvenlik.pol.tr/SiteAssets/Sayfalar/MEVZUAT/2012_42SAYILIGENELGENIN2019-4%20SAYILI%20BAKANLIK%20GENELGESI%20ILE%20DESISIKLERINI%20ICEREN%20SON%20HALI.pdf

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü Mesajı

Özel Güvenlik Teşkilatı Mensupları Derneği’nin
18 Mart Şehitleri Anma Günü Mesajı

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı için devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan ve seve seve  canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitleri  Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.

Vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimiz, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar ulusumuzun gönlünde yaşamaya devam edecektir.
Her karış toprağını, kutsal kanlarıyla sulayarak, yaşadığımız coğrafyayı vatan yapan ve bize emanet eden ölümsüz kahramanları ne kadar minnetle ansak azdır.
Bu vesile ile hayatını kaybetmiş ve şehitlik mertebesine yükselmiş iç güvenlik hizmetlerinde müstesna yeri olan Özel Güvenlik Görevlilerimizi’de rahmet ve minnetle anıyoruz.
 
Sayfa 5 / 37